Drużyny

1 HUFCOWA DRUŻYNA HARCERZY STARSZYCH „NETOPEREK” 

Kim jesteśmy?
Jesteśmy drużyną starszoharcerską działającą w Hufcu ZHP im. Antoniny Gębicowej w Mielcu przy Gimnazjum nr 4. Nasi członkowie to osoby w wieku 14-16 lat.

Co robimy?
W każdy czwartek o 17.45 odbywają się nasze zbiórki, na których bawimy się, poznajemy nowe techniki harcerskie, śpiewamy, spędzamy aktywnie czas w gronie przyjaciół.
W wolnym czasie bierzemy udział w biwakach, rajdach, grach wojennych i terenowych, festiwalach, wędrówkach, ogniskach i wielu innych imprezach. Co roku , w wakacje razem z innymi drużynami Hufca ZHP Mielec wyjeżdżamy na obóz do Błot Karwieńskich.
NIGDY SIĘ NIE NUDZIMY! 🙂


4 DRUŻYNA HARCERSKA „ŁAZIKI” IM. JANUSZA KORCZAKA 

Nasza drużyna działa przy Hufcu ZHP Mielec. Zapraszamy dzieci w wieku 11-14 lat w czwartki o godz 16:30 i młodzież wieku powyżej 15 lat we wtorki o godz 18

 

 

 

 

 

 

 


6 DH „NIEPRZEMAKALNI” 

6 Drużyna Harcerska „Nieprzemakalni” działa na osiedlu Smoczka w Mielcu. Zrzeszamy dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej, jak i gimnazjum.
Zbiórki odbywają się w środę w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu o godz. 17:00 🙂

 

 

 

 

 


6 HUFCOWA DRUŻYNA HARCERSKA „WARTA” 

Jesteś spragniony przygód i dobrej zabawy w gronie wspaniałych ludzi ? Zapraszamy Cię na zbiórkę naszej drużyny, która odbywa się w każdy piątek o godz 17:00 w lokalu hufca, przy ulicy Solskiego 1 (dawne szatnie basenowe).
Poznasz tu ciekawych ludzi, nowe zabawy i piosenki! 🙂
Zamiast siedzieć przed komputerem przyjdź do nas!
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

 

 


7 DRUŻYNA HARCERSKA „GALIMATIAS”

 

7 DH „Galimatias” jest najmłodszą drużyną w Hufcu ZHP Mielec. Zapraszamy wszystkie dzieciaki w wieku 10-13 lat na zbiórki z poniedziałki o godzinie 17.00! 🙂

 

 

 

 

 

 

 


8 DRUŻYNA HARCERSKA „OMEGA” 

Jesteśmy drużyną wielopoziomową. Zrzeszamy młodzież z szkół podstawowych i gimnazjów. Działamy na osiedlu Dziubków przy Zespole Szkół nr 2 w Mielcu. Drużynowa: Izabela Adamczyk Przyboczni: Natalia Swół, Karol Adamczyk Zbiórki zastępów odbywają się : „Sigma” co drugi piątek 16:00 „Kappa” piątki 17:00 „Gamma” wtorki 16:00 Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 


8 DHS „EUREKA” 

8 Drużyna Harcerzy Starszych „Eureka” powstała w 1999r. Zrzeszamy młodzież w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Działamy przy Gimnazjum nr 3 w Mielcu. Aktywnie uczestniczymy w życiu mieleckiego hufca Związku Harcerstwa Polskiego. Na naszych zbiorkach nie brakuje śmiechu i dobrej zabawy.

Informacje ogólne:

Drużynowa: pwd. Magdalena Malikowska
Przyboczna: pwd. Ola Światowiec
Zastępowa: dh Asia Kuklińska

Serdecznie zapraszamy na zbiórki, które odbywają się w środy o 16:00!


9 MIELECKA DRUŻYNA HARCERSKA 

Jesteśmy drużyną wielopoziomową, która już od 15 lat pracuje przy hufcu ZHP w Mielcu. Razem uczestniczymy w zbiórkach, biwakach oraz obozach.
Zapraszamy 🙂

 

 

 

 

 

 

 


2 Drużyna Harcerska „Diablice”

Działamy przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mielcu